Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | FFA25 |
| Buitendeel | RXM25R |
| Koelvermogen | 2.5 kW |
| Verwarmvermogen | 3.4 kW |
| Energielabel (koelen) | A++ |
| Energielabel (verwarmen) | A++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 25 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 260 mm, Breedte 575 mm, Diepte 575 mm |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 550 mm, Breedte 658 mm, Diepte 275 mm |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 0,95kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,65 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.