Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | FTXA20 |
| Buitendeel | RXA20A |
| Koelvermogen | 2.0 KW |
| Verwarmvermogen | 2.5 KW |
| Energielabel (koelen) | A+++ |
| Energielabel (verwarmen) | A+++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 19 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 295 MM, Breedte 798 MM, Diepte 189 MM |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 550 MM, Breedte 840 MM, Diepte 350 MM |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 0,76kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,52 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.