Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | FTXA50 |
| Buitendeel | RXA50A |
| Koelvermogen | 5.0 KW |
| Verwarmvermogen | 5.8 KW |
| Energielabel (koelen) | A++ |
| Energielabel (verwarmen) | A++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 24 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 295 MM, Breedte 798 MM, Diepte 189 MM |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 734 MM, Breedte 870 MM, Diepte 373 MM |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 1,10kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,75 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.