Beschrijving
Productspecificaties
KoudemiddeltypeFluorescerend R32
| Binnendeel | FDTC25VH1 |
| Buitendeel | SRC25ZS-W2 |
| Koelvermogen | 2.5 kW |
| Verwarmvermogen | 2.9 kW |
| Energielabel (koelen) | A++ |
| Energielabel (verwarmen) | A++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 19 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 248 mm, Breedte 570 mm, Diepte 570 mm |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 540 mm, Breedte 842 mm, Diepte 290 mm |
| Koudemiddelinhoud | 0,62kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0.42 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.