Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | SRK50ZS-WFB |
| Buitendeel | SRC50ZS-W |
| Koelvermogen | 5.0 kW |
| Verwarmvermogen | 5.8 kW |
| Energielabel (koelen) | A++ |
| Energielabel (verwarmen) | A+ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 25 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 290 mm, Breedte 870 mm, Diepte 230mm |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 595 mm, Breedte 842 mm, Diepte 290 mm |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 1,05kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,708 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.