Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | SRK25ZSX-WF |
| Buitendeel | SRC25ZSX-W |
| Koelvermogen | 2.5 kW |
| Verwarmvermogen | 3.2 kW |
| Energielabel (koelen) | A+++ |
| Energielabel (verwarmen) | A+++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 19 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 305 mm, Breedte 920 mm, Diepte 220 mm |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 640 mm, Breedte 871 mm, Diepte 290 mm |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 1,20kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,810 ton |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.