Beschrijving
Productspecificaties
| Binnendeel | SRK35ZS-WFT |
| Buitendeel | SRC35ZS-W |
| Koelvermogen | 3.5 KW |
| Verwarmvermogen | 4.0 KW |
| Energielabel (koelen) | A++ |
| Energielabel (verwarmen) | A++ |
| Minimale geluidsdruk binnenuit | 19 dB |
| Afmetingen binnenunit | Hoogte 290 mm, Breedte 870 mm, Diepte 230 mm |
| Afmetingen buitenunit | Hoogte 540 mm, Breedte 842 mm, Diepte 290 mm |
| Koudemiddeltype | Fluorescerend R32 |
| Koudemiddelinhoud | 0,78kg |
| GWP waarde | 675 |
| CO2 equivalent | 0,526 ton |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.